Angelika Mucha poleciała aż do USA po wymarzone buty. Takie same wcześniej miała Julia Wieniawa [WIDEO]
in

Angelika Mucha poleciała aż do USA po wymarzone buty. Takie same wcześniej miała Julia Wieniawa [WIDEO]

Dlaczego nie kupiła ich w Polsce?

Angelika Mucha o swojej garderobie

Angelika Mucha szturmem wkroczyła do świata show-biznesu, w którym czuje się jak ryba w wodzie. Uwielbiająca drogie i gustowne dodatki blogerka, na ELLE Style Awards 2018 postawiła na dość spokojną stylizację. Dlaczego?

Dzisiaj wszystko zaczęło się od włosów, wiedziałam jakie będą włosy, więc stylizacja musiała być w miarę spokojna, bo tutaj się dużo dzieje u góry, więc dzisiaj było spontanicznie. Czasami moja przyjaciółka mi pomaga, więc to różnie. Czasami odwiedzam projektantów i razem myślimy nad jakimś lookiem, ale dzisiaj wszystko zaczęło się włosów. Tak naprawdę, jeśli chodzi o jakieś markowe rzeczy, to ja stawiam tylko na buty i torebki, bo są to rzeczy, które można ubrać do wszystkiego. Te buty będę mogła założyć do stylizacji zupełnie innej niż ta, i tak samo tą torebkę, bo tej torebki używam bardzo długo i dużo w niej chodzę. Są to droższe rzeczy, ale podobają mi się, a nie dlatego, że widziałam, że wszyscy je mają i stwierdziłam, że też chce je mieć. Spodobały mi się, stwierdziłam, że są to rzeczy ponadczasowe, do wszystkiego więc fajnie uzupełniają taką zwykłą stylizację, można dodać coś takiego konkretnego jak np. taka torebka – wyznała gwiazda Instagrama w rozmowie z naszą reporterką.

Takie same buty jakiś czas temu miała na sobie Julia Wieniawa. Czy to właśnie ona zainspirowała Angelikę do zakupów?

To nawet nie wiem. Ja je dorwałam w Stanach, bo w Europie nie ma mojego rozmiaru, bo mam dosyć popularny rozmiar. Też nie ma moich ulubionych modeli torebek, których zawsze szukam, a tam akurat było wszystko, więc mega się czaiłam na te buty, bardzo długo. W końcu je dorwałam w swoim rozmiarze. Może Julia była pierwsza, ale jak byłam w Wiedniu w wakacje to nie było mojego rozmiaru. Najdroższe moje buty to któreś buty Gucci. Z tych takich sportowych z perłami albo diamencikami.

Jeśli więc na zakupy to tylko za granicę 🙂

Atmosfera w „Dzień Dobry TVN” zagęściła się w mgnieniu oka. Andrzej Sołtysik chciał być zabawny i obraził Angelikę Muchę

Angelika Mucha zna datę ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin! „To dla mnie duży szok” [WIDEO]

Angelika Mucha ma dopiero 22 lata, a już odmówiła współpracy z poczytnym magazynem. Tylko nam zdradziła dlaczego [WIDEO]

Artykuł Angelika Mucha poleciała aż do USA po wymarzone buty. Takie same wcześniej miała Julia Wieniawa [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Naturalna Halle Berry na spacerze z dziećmi

Naturalna Halle Berry na spacerze z dziećmi