in

Barbara Kurdej-Szatan nie dostaje mandatów, bo jest znana? “Raz mi się rzeczywiście udało, ale…” [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie jedną z największych gwiazd w kraju. Czy dzięki popularności udaje się jej unikać mandatów za złamanie przepisów drogowych? Gwiazda zdradziła swój sekret w rozmowie z naszą reporterką.

 

Kto by pomyślał, że Barbara Kurdej-Szatan jeździ jak rajdowiec! Gwiazda pochwaliła się w rozmowie z naszą reporterką, że prowadzenie auta nie stanowi dla niej problemu, bowiem od najmłodszych lat praktykowała jazdę za kółkiem. Dzięki wsparciu ojca wyrobiła w sobie nawyk szybkiego, ale przede wszystkim dobrego kierowcy:

Ja uważam, że jesteśmy oboje bardzo dobrymi kierowcami. Rafał jest bardzo dobrym kierowcą, ja uwielbiam z nim jeździć, bo to jest ważne, żeby z kimś jeździć i czuć, że nie robi czegoś za bardzo agresywnie, albo za bardzo dynamicznie. Ja lubię z Rafałem jeździć, a sama też bardzo lubię jeździć, zdałam prawo jazdy jak miałam 18 lat i wtedy mój tato powiedział: “masz prawo jazdy, bierz auto i jedź”. Więc nie musiałam czekać, nie musiałam jeździć z tatą, uwielbiam to. Czuję się wolna, kocham to, że mam kontrolę nad tym samochodem, lubię jeździć dynamicznie, więc mamy dynamiczne auto, bo jeździmy jaguarem i jestem zakochana w tym aucie.

Kurdej-Szatan zdradziła również, że dzięki znanej twarzy raz udało się jej uniknąć mandatu:

Niech to pozostanie naszą słodką tajemnicą. Raz mi się rzeczywiście udało i mnie puścili, ale teraz są kamerki i ciężko oszukać. Zresztą też jest bardzo dużo policjantów, którzy traktują mnie jak każdego innego kierowcę i gdy coś zrobiłam źle, dostałam mandat i tyle.

Doceniamy za szczerość 🙂

Artykuł Barbara Kurdej-Szatan nie dostaje mandatów, bo jest znana? “Raz mi się rzeczywiście udało, ale…” [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Magdalena Cielecka: Święta to dobry czas na małą agitkę przy rodzinnym stole

Nie bądź pipa, daj nam tipa! [OŚWIADCZENIE]