in

Co ważne jest w pracy hostessy?

Zatrudnienie hostessy na targach czy konferencji międzynarodowej to dzisiaj standard – zazwyczaj firmy decydują się na dziewczyny zatrudniane w agencjach hostess i modelek. Zatrudnienie osób z doświadczeniem to gwarancja sukcesu oraz pewność, że wykonają one swoje zadanie najlepiej. Co powinniśmy wiedzieć o pracy hostessy?

Zadania, które hostessa wykonuje podczas pracy

Praca hostessy w dużej mierze uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju imprezy. Na targach branżowych hostessy mają za zadanie opiekować się stoiskiem firmowym, dbać o materiały reklamowe, zapraszać gości do odwiedzenia stoiska i porozmawiania z przedstawicielami firmy. Topowe marki wymagają od zatrudnionych hostess znajomości historii marki oraz umiejętności odpowiadania o jej mocnych stronach. Podczas targów hostessa może również częstować gości niewielkimi przekąskami.
Konferencje międzynarodowe to wydarzenia duże wagi – goście z całego świata zjeżdżają się w jedno miejsce. W takim tłumie ludzi potrzebne są przede wszystkim hostessy potrafiące porozumiewać się swobodnie w obcych językach. Co ciekawe: zdecydowana większość agencji modelek wymaga od swoich pracownic znajomości języków obcych.

Cechy pożądane u hostessy

Hostessa, poza proporcjonalną sylwetką oraz pięknym uśmiechem powinna być przede wszystkim pewna siebie i śmiała – osoba na takim stanowisku nie może mieć problemów z nawiązywaniem kontaktów.

Wejdź na https://papilioagency.com i zapoznaj się z ofertą agencji hostess i modelek Papilio

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Anna Lewandowska otworzyła swoją kawiarnię! Gdzie?

Anna Lewandowska otworzyła swoją kawiarnię! Gdzie?

Andrzej Gołota i Angelika Mucha w 4. sezonie show TVN? [ZDJĘCIA]

Andrzej Gołota i Angelika Mucha w 4. sezonie show TVN? [ZDJĘCIA]