in

Dyskrecja na sto dwa – stringi typu C

 

Kobiecy rynek bieliźniany obfituje w różnorodne nowości, które nie tylko pomogą urozmaicić nasze życie erotyczne, ale i podkreślą najważniejsze atuty naszego ciała, zapewniając komfort oraz niesamowitą wygodę. Dyskrecja jest dla kobiet bardzo ważnym aspektem codziennego życia. Nie lubimy się afiszować, a nasze przekonania bardzo często sprowadzają się do komfortu psychicznego, nawet podczas najbardziej stresujących sytuacji.

Stringi typu C – które najlepsze?

Stringi typu C zostały stworzone na wzór wkładek higienicznych, które stosuje coraz więcej kobiet na całym świecie. Obecnie do łask powraca noszenie sukienek, spódniczek oraz popularnych w ostatnich sezonach kombinezonów. Mankamenty naszej figury bardzo często powodują, że zwykłe figi czy obwód tradycyjnych stringów dodatkowo uwydatniają minusy naszych ciał – w szczególności bioder. Nasze boczki, mogą być nie tyle wadą, co zaletą, dzięki zastosowaniu stringów typu C. Producenci zapewniają o ich skuteczności. Wykonane z dobrej jakości materiałów nie obetrą naszej skóry, a poprzez odpowiednią wentylację zapewnią komfort oraz higienę w okolicach intymnych, zapobiegając infekcjom.

Dla kogo stringi typu C?

Ten model stringów to minimalistyczna bielizna, która ma wiele zalet. Osoby o większych kształtach, właśnie dzięki stringom typu C mogą uniknąć efektu opinania się gumki na biodrach! Idealnie nadają się do leginsów, kombinezonów, sukienek oraz dopasowanych spodni (np. lateksowych czy skórzanych). Stringi typu C są dedykowane kobietom odważnym, które cenią sobie dyskrecję oraz intymny komfort. Dzięki stringom typu C, każda kobieta może wprowadzić erotyczny dodatek, który podnieci jej partnera. Dzięki swojej minimalistycznej formie, C-stringi pobudzą męskie zmysły.

Wejdź na http://skarbyafrodyty.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą strojów erotycznych

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

Doda chwali swojego męża: Jest bezinteresowny. Niczego ode mnie nie chciał

Doda chwali swojego męża: Jest bezinteresowny. Niczego ode mnie nie chciał

Jak 10 lat temu Małgorzata Rozenek zareagowałaby na wiadomość o małżeństwie z Radkiem Majdanem? [WIDEO]

Jak 10 lat temu Małgorzata Rozenek zareagowałaby na wiadomość o małżeństwie z Radkiem Majdanem? [WIDEO]