in

Dywan dla chłopca i dziewczynki

 

Nie tylko każde dziecko marzy o własnym pokoju, ale też każdy rodzić pragnie, by takie marzenie spełnić. Kochając swoje pociechy chcemy, aby miały one własne miejsce w domu, urządzone adekwatnie do ich gustu, wieku i potrzeb. Pokoje naszych dzieci różnią się więc między innymi ze względu na płeć. Podczas gdy na podłodze w pokoju dziewczynki znajdziemy dywany w jasnych, pastelowych barwach, z motywami księżniczek, koników czy kwiatów, to u chłopca kolorystyka i wzory będą zdecydowanie inne.

Kształt i motyw dla chłopca

Dywan dla chłopca może być prostokątny, okrągły lub w innym wymyślnym kształcie np. samochodu. Ważne natomiast by pasował wymiarami do wielkości pokoju. Jeśli chodzi natomiast o motywy, to sklep Carpetoutlet przedstawia nam szeroki wybór w swojej ofercie. Motyw superbohatera, samochodów czy boiska piłkarskiego z pewnością ucieszy każdego chłopca. Również bohaterowie Disneya, jak zygzak Mcqueen czy Kubuś Puchatek będą mile widziani przez nasze pociechy. Doskonałym pomysłem jest również zakup dywanu przedstawiającego miejskie ulice i budynki lub tor wyścigowy – zabawa na takim dywanie to nie lada frajda!

.

Kolorystyka i wzory dla dziewczynki

Wystarczy odwiedzić stronę internetową www.carpetoutlet.pl, by przekonać się jak szeroka oferta czeka na nas wśród dywanów dziecięcych. Wybierając model dla dziewczynki kierujemy się zarówno kolorem jak i wzorem. Zazwyczaj wybierane są barwy pastelowe, jasne, jak pudrowy róż, błękit, delikatny fiolet czy subtelny seledyn. Warto jednak mieć na uwadze, że na tak jasnych dywanach bardzo widoczne są wszelkiego rodzaju plamy i zabrudzenia.  Jeśli jednak nie chcemy decydować się na model w ciemnych barwach, to idealnym rozwiązaniem będzie wybór dywanu wzorzystego. Sklep Carpetoutlet proponuje zarówno dywany z motywami geometrycznymi jak i florystycznymi. Jednakże dziewczynka na pewno będzie zachwycona, gdy na podłodze w jej pokoju pojawi się motyw bajkowy – księżniczki Zosi, lalki Barbie czy kucyków Ponny. Dla miłośniczek ruchu doskonałym pomysłem będzie wzór przedstawiający grę w klasy.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dominika Gwit potwierdziła ślub! Pokazała zjawiskową suknię ślubną

Dominika Gwit potwierdziła ślub! Pokazała zjawiskową suknię ślubną

Lucy Liu i inne gwiazdy w 3. sezonie produkcji HBO [ZWIASTUN]

Lucy Liu i inne gwiazdy w 3. sezonie produkcji HBO [ZWIASTUN]