in

Francuskie paznokcie

Manicure hybrydowy szturmem wdarł się w naszą codzienną pielęgnację dłoni. Jest nie tylko bardzo popularny, ale też bardzo lubiany przez kobiety. Z uwagi na swój piękny wygląd i trwałość często wybieramy tę właśnie formę zdobienia. Wśród popularnych kolorowych lakierów wciąż dużym zainteresowaniem cieszy się bardzo subtelny i elegancki french manicure hybrydowy.

Co to jest french manicure hybrydowy?

Wydaje się, że french manicure hybrydowy jest tak popularny, iż każdy wie jak on wygląda. Najprościej rzecz ujmując polega on na zamalowaniu wolnego brzegu paznokcia, a w przypadku krótkich paznokci samej końcówki, białym lakierem. W ten sposób uzyskuje się elegancki wygląd, który pasuje niemal do każdej stylizacji. Jest bardzo subtelny a wyrazisty jednocześnie. French manicure hybrydowy ma również swój odpowiednik za oceanem. Mowa tu o manicure amerykańskim. Różnica jest niewielka. French manicure hybrydowy to wyraźna, biała końcówka, natomiast manicure amerykański wykonywany jest lakierem jaśniejszym, mlecznym, często w odcieniu naturalnym, który nie przykuwa już tak mocno wzroku. O paznokciach w stylu amerykańskim mówi się też wtedy, gdy białą końcówkę zamaluje się warstwą lakieru jasnoróżowego, beżowego, który niweluje biel końcówki.

Czy french manicure hybrydowy niszczy paznokcie?

Spora część osób twierdzi, że french manicure hybrydowy niszczy nasze paznokcie. Tymczasem wiele zależy od jakości lakieru i jego prawidłowej aplikacji. Profesjonalne lakiery hybrydowe cenionych marek używane przez Pilnik i Zalotka znane są z delikatnego składu, dlatego nie trzeba martwić się o płytkę paznokci. Dodatkowo jej odpowiednie przygotowanie i wzmocnienie witaminową bazą, sprawia, że bez obaw można aplikować lakier.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Joanna Krupa nie zostanie matką? „Lekarz powiedział jej, że nie powinna starać się o dziecko”

Joanna Krupa nie zostanie matką? „Lekarz powiedział jej, że nie powinna starać się o dziecko”

Wiemy coraz więcej! Małgorzata Rozenek poprowadzi „Ameryka Express” tylko pod jednym warunkiem. Czy TVN go spełni? [WIDEO]

Wiemy coraz więcej! Małgorzata Rozenek poprowadzi „Ameryka Express” tylko pod jednym warunkiem. Czy TVN go spełni? [WIDEO]