Joanna Krupa i Ewa Chodakowska promowały swoje autorskie kosmetyki! W Douglasie zrobiło się gorąco! [WIDEO]
in

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska promowały swoje autorskie kosmetyki! W Douglasie zrobiło się gorąco! [WIDEO]

Dwie piękności i makijażowe trendy? Lepiej być nie mogło

Douglas Beauty Days 2018. Kiss Kit by Joanna Krupa & Ewa Chodakowska

Podczas Douglas Beauty Days na wszystkich, którzy odwiedzili Złote Tarasy czekało mnóstwo atrakcji. Można było przenieść się do świata wspaniałych kosmetyków i najnowszych trendów, a także poznać tajniki makijażu i zdobyć cenną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji, trendów i urody:

My na co dzień korzystając z kosmetyków nie do końca wiemy, jak ich używać. Obawiamy się, czy w dobrym miejscu nałożyłam, a dzisiaj mamy możliwość spotkania wszystkich możliwych ekspertów makijażowych każdej topowej marki w związku z czym nie ma lepszej szkoły makijażowej niż na ta na żywo.- powiedziała Kasia Cichopek

Podczas Douglas Beauty Days odbyła się także oficjalna premiera Kiss Kitów, którego ambasadorkami są Joanna Krupa i Ewa Chodakowska. Gwiazdy we współpracy z marką stworzyły własne zestawy do makijażu dziennego i wieczorowego. Joanna reprezentuje wersję light:

Ja jeden kolor wybrałam na dzień i na wieczór. Ja za bardzo nie szłam w trendy, bo ja w kosmetyczce ma naturalne kolory, mam nude, różowy-nude, to na dzień chciałam zrobić taki kolor, który zawsze noszę. Ale też chciałam dodać do tego Kiss Kitu troszkę pazura i wiedziałam, że na jesień trendy będą nieco ciemniejsze, dlatego dodałam trochę burgundu, co jest dla mnie bardzo odważne. Ten kolor bardzo mi się podobał.

Ewa natomiast, postawiła na najmodniejszy w tym sezonie kolor:

Wyskakuję. z sali treningowej i pozwalam sobie na szałową czerwień, która jest intensywna, drapieżna i podkreśla kobiecość. Niemniej ostatnio doszłam do wniosku, że moje trampki, czarna wieczorowa sukienka i ta czerwień na ustach świetnie się razem komponują.

Trzeba przyznać, że kolory są naprawdę świetne! Która wersja jest bliższa waszemu sercu?.

Gwiazdy w perfumerii Douglas na premierze kolekcji kosmetyków sygnowanej przez Ewę Chodakowską i Joannę Krupę!

Nie trwało to długo. Joanna Krupa i Douglas Nunes mają poważne problemy w raju!

Joanna Krupa wyjawiła nam prawdziwą datę ślubu z Douglasem! Do dzisiaj nikt o tym nie wiedział, nawet jej rodzina! [WIDEO]

Artykuł Joanna Krupa i Ewa Chodakowska promowały swoje autorskie kosmetyki! W Douglasie zrobiło się gorąco! [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Maja Frykowska aka Frytka – seks, przemoc i Bóg [ALE TO JUŻ BYŁO]

Maja Frykowska aka Frytka – seks, przemoc i Bóg [ALE TO JUŻ BYŁO]