in

Magda Gessler o rywalizacji między Larą a Tadeuszem. Jak wyglądają ich relacje? [WIDEO]

Magda Gessler oceniła poczynania swoich dzieci w świecie show-biznesu. Restauratorka zdradziła, jak na co dzień wyglądają relacje Lary i Tadeusza. Czy dochodzi między nimi do rywalizacji?

Dzieci Magdy Gessler powoli same wyrastają na gwiazdy show-biznesu. Najwięcej mówi się o Larze, która zdążyła zaliczyć już kilka okładek kolorowych magazynów, jest ambasadorką Martini w Polsce i regularnie bryluje na czerwonych dywanach. Młoda restauratorka świetnie zastępuje swoją mamę w pracy, gdzie pod jej nieobecność dogląda popularnych restauracji, takich jak U Fukiera czy Słodki Słony. 30-latka ma smykałkę do biznesu, a zmysł do kreowania smaków wyssała z mlekiem matki. Podobnie jest w przypadku Tadeusza Mullera, który na początku roku wkroczył do świata mediów.

Czy między ambitnymi dziećmi Magdy dochodzi do rywalizacji? O to zapytała ją nasza reporterka:

Jest tak cudownie jak nigdy. To nie jest 3G, to jest 2G plus 1M, bo on nie jest żaden Gessler, tylko jest Muller. Natomiast ja oglądałam ostatnio jego program “Z gruntu zdrowo” w Food Network i powiem szczerze, że ja się od niego uczę bardzo dużo. Jestem zachwycona.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Magda Gessler chwali się imponującym biustem w rozmiarze D! Swoim seksownym tańcem rozpaliła cały internet! To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Zobacz: Policja na planie “Kuchennych rewolucji”! Takiej afery z udziałem Magdy Gessler jeszcze nie było!

Zobacz: To koniec małżeństwa Lary Gessler! Córka gwiazdy TVN-u rozwiodła się na pierwszej rozprawie sądowej!

Artykuł Magda Gessler o rywalizacji między Larą a Tadeuszem. Jak wyglądają ich relacje? [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Filip Chajzer naraził się mieszkańcom Sosnowca: Chyba dotknąłem bardzo czułego punktu

Bardzo mi przykro, ale nowa Margaret jest fajna