in

Microsoft Azure – osobista  chmura

 

Zakładając firmę lub chcąc ją usprawnić poszukujemy oprogramowania, które nam to ułatwić. Kiedy już poznamy możliwości Microsoft Dynamics NAV i przekonamy się, że to system idealny dla nas i potrzeb naszej firmy trzeba podjąć konkretne kroki. A mianowicie, wejść na https://nav24.pl i zapoznać się z zasadami wdrożenia systemu. Przeczytać tam można, iż platforma daje możliwość wdrożenia na serwerach lub w chmurze (Microsoft Azure). Tylko czym jest ta chmura?

Microsoft Azure

To platforma chmurowa firmy Microsoft stworzona w modelu PaaS, która udostępnia  mechanizmy pozwalające przetwarzać i składować dane. Zapewnia efektywne zarządzanie aplikacjami i informacjami oraz wykorzystywanie ogromnego katalogu narzędzi biznesowych z dowolnego miejsca, o każdym czasie. Microsoft Azure można wykorzystywać, gdy tylko zaistniej taka potrzeba – można używać wirtualnych dysków i serwerów oraz skalować usługi. Chmura umożliwia także uruchamianie wszystkich aplikacji przy jednoczesnym zagwarantowaniu spójności globalnej analizy danych ze środowiskami lokalnymi, pełniąc rolę chmury publicznej. Microsoft Azure buduj personalizowane środowisko aplikacji wykorzystywanych w firmie. Można by rzec, że to maksymalizacja możliwości zarządzania i rozwoju biznesu dla przedsiębiorstwa.

 

Bezpieczeństwo

Microsoft Azur zapewnia pełne bezpieczeństwo przechowywanych danych i dokumentów, traktując je jako sprawę priorytetową. Umożliwia zarządzanie i kontrolowanie tożsamości i dostępu do rożnych obszarów chmury. Jak zapewniają specjaliści z NAV24 wszystkie procesy operacyjne są realizowane z użyciem odpowiednich protokołów szyfrujących. Możliwe jest również wykrywanie nieautoryzowanego dostępu oraz blokowanie wszelkich wzbudzających podejrzenie ruchów.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Miłość jej służy! Edyta Górniak pokazała się bez grama makijażu. Jak ona wygląda!

Miłość jej służy! Edyta Górniak pokazała się bez grama makijażu. Jak ona wygląda!

Historia miłości Kemala i Nihan jednak w TVP! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Historia miłości Kemala i Nihan jednak w TVP! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]