in

Mity na temat seksu

Często słyszymy bądź czytamy wiele głupot na temat seksu, to my decydujemy czy w nie wierzyć, czy nie. Warto jednak obalić pewne stwierdzenia i upewnić się czy coś faktycznie jest faktem, czy może jednak tylko bzdurną plotką – nie mającą poparcia w rzeczywistości.

Najczęściej powtarzane mity

1.Im dłuższy penis tym lepszy seks – głupota. Czasami bywa zupełnie odwrotnie. Kiedy penis jest długi, może powodować ból. Przyjemność zależy tak naprawdę od techniki! Nie od długości czy obwodu…
2.Im dłuższy penis w stanie spoczynku, tym większy podczas erekcji – nie prawda.
3.Otyli mężczyźni mają mniejsze fiuty… – To kolejny często powtarzany i uważany za prawdę mit. To złudzenie spowodowane tym, że facet ma więcej tkanki tłuszczowej.
4.Mężczyzna nie może udawać orgazmu. To kolejny mit. Zaskoczeni? wytrysk to nie to samo co orgazm, z czego nie wielu zdaje sobie sprawę. Tak więc – mężczyzna może udawać orgazm. U mężczyzn jest możliwe szczytowanie bez wytrysku – a co za tym idzie – mogą udawać…
5.Długi kciuk to duży fiut… Nie ma tutaj żadnej prawidłowości.
6.U kobiety najbardziej wrażliwy jest punkt G? Po 1 – nie każda kobieta ma ten „cudowny punkcik” a po 2 – wrażliwość niektórych miejsc u kobiet (u mężczyzn zresztą też) może być różna. Niektóre kobiety mogą mieć punkt G nawet na… pięcie.
7.Facet nie pozna, kiedy będę udawała orgazm… – kobietki, myślicie, że jesteście takie cwane? Są objawy orgazmu, których nie da się… „podrobić” – a faceci łatwo mogą je rozpoznać.
8.Mężczyźni podniecają się dużo szybciej – statystycznie tak… ale czasami mężczyźni wolą wolną falę podniecenia… ( w większości przypadków jest to uwarunkowane genetycznie ).
9.Kobiecy orgazm jest bardziej intensywny – to sprawa bardzo indywidualna i wcale nie zależna od płci.
10.Dziewica to ta, która ma nie przerwaną błonę dziewiczą – głupota. To nie zupełnie tak… Czasami błona dziewicza jest tak mocna, że kobieta nawet po kilku stosunkach nadal ją ma i to w stanie nienaruszonym. Poza tym… seks oralny, bez penetracji to mimo wszystko seks – a to już chyba odbiega od dziewictwa?

Źródło: milfhaker.pl

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Paulina Krupińska pokazała córeczkę. Nie spodziewała się, że tym zdjęciem wywoła taką …

Paulina Krupińska pokazała córeczkę. Nie spodziewała się, że tym zdjęciem wywoła taką …

Co się wydarzy w nowych odcinkach programu TTV? [ZAPOWIEDŹ+ZDJĘCIA]

Co się wydarzy w nowych odcinkach programu TTV? [ZAPOWIEDŹ+ZDJĘCIA]