in

Nie tylko płytki do łazienki

 

Prawdopodobnie łazienka to jedno z tych pomieszczeń w mieszkaniu, w którym spędzamy stosunkowo mniej czasu niż na przykład w kuchni czy w salonie. Niemniej jednak urządzenie tego wnętrza jest równie ważne jak pozostałych. Stawiamy tu przede wszystkim na funkcjonalność, ale nie zapominamy oczywiście o designie. Chcąc zatem stworzyć iście oryginalny i niepowtarzalny pokój kąpielowy warto wykorzystać mozaiki łazienkowe, np. szklane oferowane przez firmę Krzemień.

Mozaiki łazienkowe – walory estetyczne

Mozaiki łazienkowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych płytek i powszechnych już tapet.  Sprawiają, że wnętrze wygląda charyzmatycznie i ekskluzywnie. Modele szklane nadają blasku i rozświetlają wnętrze. Ponadto przyciągają wzrok i odzwierciedlają indywidualny charakter wnętrza. Co więcej, można je zastosować w najróżniejszych stylach – od skandynawskiego, poprzez romantyczny, aż po nowojorski i glamour. Wystarczy jedynie dobrać odpowiednie modele. Ułatwiają nam to producenci, którzy tworzą mozaiki łazienkowe w różnych barwach, od delikatnych pasteli aż po mocne czerwienie i ciemne granaty czy grafity. Ale to nie wszystko! Najnowsze trendy wprowadzają również mozaiki łazienkowe w nietypowych kształtach: okrągłe, heksagonalne, romby czy  formy zupełnie nieregularne.

Mozaiki łazienkowe – walory praktyczne

Prócz zalet z dziedziny estetyki istnieje też szereg powodów praktycznego zastosowania mozaiki.  Jednym z nich jest fakt, iż mozaiki łazienkowe pozwalają nam zabezpieczyć okrągłe powierzchnie w pomieszczeniu, jak na przykład owal wanny lub umywalki. Poprzez zniwelowanie kantów sprawiają, że nasza łazienka staje się bezpiecznym miejscem, szczególnie dla dzieci. Ponadto mozaiki łazienkowe świetnie nadają się do wyodrębniania stref użytkowych, jak kabina prysznicowa czy toaleta. Odnajdują się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba podkreślenia jakiegoś miejsca.

Wejdź na https://krzemien.com.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą produktów łazienkowych

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Arzu chce uznać Cennet za córkę! Co ona na to?

Arzu chce uznać Cennet za córkę! Co ona na to?

Tomasz Włosok o szybkich samochodach: „Uzależniają jak tatuaże”

Tomasz Włosok o szybkich samochodach: „Uzależniają jak tatuaże”