Ola Szwed szykuje prawdziwą bombę! To dlatego drastycznie zmieniła swoją fryzurę! Zobaczcie jak ślicznie teraz wygląda [WIDEO]
in

Ola Szwed szykuje prawdziwą bombę! To dlatego drastycznie zmieniła swoją fryzurę! Zobaczcie jak ślicznie teraz wygląda [WIDEO]

To nie koniec metamorfozy!

Ola Szwed o swojej metamorfozie

Aleksandra Szwed od początku swojej kariery, gdy zadebiutowała w kultowym serialu Rodzina zastępcza, przeszła szereg metamorfoz. Gwiazda dorastała na naszych oczach, dzięki czemu mogliśmy obserwować jak zmienia się jej wygląd. Ola może pochwalić się obłędną sylwetką, egzotyczną i bardzo plastyczną urodą. Pod okiem Kajetana Góry Szwed co rusz zmienia fryzury, ostatnio zdecydowała się na grzywkę.

W rozmowie z naszą reporterką Ola oceniła swoje metamorfozy, które cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród internautów, ale też portali poświęconych gwiazdom, modzie i urodzie:

Ja szczerze mówiąc nie rozumiem fenomenu tego, że to wzbudza tyle komentarzy i takie zdziwienie za każdym razem, bo ja to robię notorycznie, przynajmniej raz na pół roku od bardzo, bardzo wielu lat. Też mam taki zawód, że te zmiany są konieczne po prostu. 90% moich wyborów i zmian stylizacyjnych wynika nie z tego, że mam po prostu takie widzimisię, tylko z tego, że pojawiają się nowe projekty, w których muszę zmieniać wygląd. Ja jestem aktorem, ja pracuję swoim phisis, tym razem nie jest inaczej.

Ola przy okazji zapowiedziała nowy projekt, który związany jest z jej zmianą wizerunku:

Ja nie mogę na razie zdradzić, co to jest za projekt, natomiast moje zmiany wizerunkowe są związane z moją pracą i myślałam, że po 23 latach w zawodzie, przestanie to ludzi dziwić. Natomiast odzew jest bardzo sympatyczny w związku z tym, jest mi przemiło. Aczkolwiek przyznam szczerze nie spodziewałam się aż takiej reakcji, natomiast jeśli to są miłe reakcję, to nie mogę narzekać. Na razie nie mogę zdradzić. Niech to będzie miła niespodzianka.

Jakim fryzjerem jest Kajetan Góra?

Szwed opowiedziała także o swojej współpracy ze stylistą fryzur – Kajetanem Górą:

 Ja też już prawie od dekady pracuję z Kajetanem Górą. A jeżeli pracuje się z jednym z najlepszych fryzjerów w tym kraju, sam czesał gwiazdy Hollywood i naprawdę ma świetny dryg w tym kierunku, ja mam do niego absolutnie pełne zaufanie to głupotą byłoby z tego nie korzystać. Też wiem, że Kajetan ma tak raz na jakiś czas, że musi coś ze mną zrobić. Więc ja tak zawodowo też znajduję pretekst, mówię będzie taki czy taki projekt i też jemu się uruchamia wyobraźnia i czyni cuda. Jestem generalnie z tej zmiany bardzo zadowolona, podejrzewam, że to też nie będzie zmiana na długo.

Cała rozmowa poniżej:

„Najlepsze włosy ever”. Aleksandra Szwed zmieniła fryzurę, a fani oszaleli na jej widok! Ciężko się z nimi nie zgodzić

Zmysłowa Ola Szwed pokazała swojego syna! Takie loki może mieć tylko prawdziwy mężczyzna!

Aleksandra Szwed rozpoczęła wakacje odmieniona nie do poznania! Nowe włosy to nie wszystko!

Artykuł Ola Szwed szykuje prawdziwą bombę! To dlatego drastycznie zmieniła swoją fryzurę! Zobaczcie jak ślicznie teraz wygląda [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Słodki czwartek: Jacek Jeschke

Słodki czwartek: Jacek Jeschke