in

Postaw na masaż!

 

Któż z nas nie marzy o chwili relaksu i oddaniu swego ciała w ręce profesjonalnego masażysty. Masaż relaksujący to czas zapomnienia, odpoczynku i odprężenia. Warto jednak wybrać taki rodzaj, który oprócz błogostanu zagwarantuje jeszcze coś więcej – efekty zdrowotne. I tu warto zainteresować się masażem hawajskim oraz masażem RDT.

Hawajski masaż relaksujący

Hawajski masaż relaksujący ten jest masażem całego ciała (z pominięciem stref intymnych). Najpierw masowane są plecy i nogi, ponieważ właśnie tam gromadzi się najwięcej napięć i stresu, a następnie klatka piersiowa. Wszystko odbywa się przy użyciu ciepłych olejków, dostępnych na przykład w sklepie Yellow Sport, rozprowadzanych bezpośrednio po skórze, a całości towarzyszy specjalnie dobrana muzyka, która zwiększa poczucie komfortu, i skuteczność procesu. To co charakterystyczne, to fakt iż hawajski masaż relaksujący w większości wykonywany jest przedramionami i dłońmi, a wszystkie ruchy połączone są z rytmem muzyki i tańcem. To zatem masaż pełen harmonii i płynności, co odróżnia go od masażu klasycznego. Ta forma relaksu pobudza dodatkowo krążenie, uelastycznia stawy, zmiękcza tkanki i powoduje ogólne odprężenie.

 

Masaż relaksujący RDT

Masaż relaksujący Raindrop Technique to masaż Techniką Kropli Deszczu. Odbywa się przy użyciu naturalnych, wysoko wibracyjnych olejków eterycznych Young Living.  Klasyczny zestaw takich olejków to 9 aromatów: Oregano, Thyme, Basil, Cypress, Wintergreen, Marjoram, Peppermint, Valor oraz Aroma Siez. Ważne jest, że jedynie olejki pozbawione dodatków chemicznych, pestycydów czy metali ciężkich przyniosą dobre rezultaty. Naturalne olejki bezpośrednio wpływają bowiem na cały system nerwowy, a za jego pośrednictwem na wszystkie organy w ciele. Krople olejku nakładane są początkowo na stopy, na których masowane są punkty refleskologiczne odpowiadające kręgosłupowi. Następnie olejek rozprowadzany jest po ciele ze szczególnym uwzględnieniem pleców i kręgosłupa. Ruchy masażysty są bardzo delikatne, dlatego masaż relaksujący RDT bardziej przypomina głaskanie, aniżeli masowanie.

.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Przed nami 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Znów padnie rekord?

Przed nami 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Znów padnie rekord?

Marcin w końcu wyzna Izie, że ją kocha! Będą razem?

Marcin w końcu wyzna Izie, że ją kocha! Będą razem?