Tomasz Karolak rozstał się z seksowną Magdą Malicką! Modelka wydała oświadczenie w serwisie społecznościowym: „Opuściłam jego piaskownicę”
in

Tomasz Karolak rozstał się z seksowną Magdą Malicką! Modelka wydała oświadczenie w serwisie społecznościowym: „Opuściłam jego piaskownicę”

Znamy szczegóły

Tomasz Karolak i Dziun rozstali się

Tomasz Karolak i Magda Malicka Dziun rozstali się. Modelka poinformowała o rozstaniu. Zasugerowała, że aktor wrócił do Violi Kołakowskiej. Sprawdziliśmy te plotki.

Tomasz Karolak wrócił do Violi Kołakowskiej?

Tomasz Karolak w ostatnim czasie nie powinien cierpieć na samotność. Media plotkarskie ochoczo rozpisywały się bowiem na temat jego gorącego romansu z seksowną modelką, Magdą Malicką. Aktor był wielokrotnie widywany był w towarzystwie seksbomby na mieście, ich tajne randki utrwalili nawet czujni paparazzi. Jak się jednak okazało, romans Tomka z Magdą to już przeszłość.

Na profilu Magdy Malickiej pojawiła się zaskakująca informacja, sugerująca jednoznacznie o zakończeniu ich związku:

Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuje wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam wiec swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę – napisała Magda Malicka.

Z wpisu Magdy można wywnioskować, że Tomasz Karolak wrócił do swojej byłej partnerki, Violi Kołakowskiej, z którą był związany w latach 2006–2017. Z modelką aktor ma dwoje dzieci – 11-letnią córkę Lenę oraz 5-letniego syna Leona. Jak się dowiedziała redakcja Jastrząb Post, prawda wygląda nieco inaczej.

Kulisy rozstania Tomasza Karolaka i Magdy Malickiej

Owszem Tomasz Karolak po rozstaniu z Violą Kołakowską nadal utrzymuje przyjazne kontakty, wszystko z uwagi na ich wspólne dzieci. Byli partnerzy spotykają się jednak jako rodzice oraz dobrzy przyjaciele. W listopadzie Tomasz z Violą spędzili wspólnie urodziny swojej córki Leny.

Tomek z Magdą rozstał się już na początku listopada, zatem modelka swoje oświadczenie podała z lekkim opóźnieniem – zdradził nasz informator.

Z kim obecnie jest Tomasz Karolak? Wiadomo, że jego partnerką nie jest ponownie Viola Kołakowska, z którą aktor spędził przyjacielskie Christmas party w domu Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej.

Karolak nie komentuje rozstania z modelką, ani jej oświadczenia.

Dziewczyna Tomka Karolaka przed samymi świętami opublikowała swoje nagie zdjęcie! Prawdziwa śnieżynka!

Odważnie! Tomasz Karolak postanowił rzucić ukochaną na głęboką wodę! Wszystko z powodu dzieci

Szokujące wyznanie Tomasza Karolaka: „Stałem się niewolnikiem”. To może spotkać każdego z nas! [WIDEO]

Artykuł Tomasz Karolak rozstał się z seksowną Magdą Malicką! Modelka wydała oświadczenie w serwisie społecznościowym: „Opuściłam jego piaskownicę” pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Weronika Rosati: W naszym zawodzie to faceci zawsze grają główne role. Mój nowy serial jest odwróceniem tej sytuacji

Weronika Rosati: W naszym zawodzie to faceci zawsze grają główne role. Mój nowy serial jest odwróceniem tej sytuacji