TYLKO U NAS! Robert Lewandowski o Mundialu i zakupach z Anią. Aż trudno uwierzyć, że zdecydował się tyle powiedzieć [WIDEO]
in

TYLKO U NAS! Robert Lewandowski o Mundialu i zakupach z Anią. Aż trudno uwierzyć, że zdecydował się tyle powiedzieć [WIDEO]

Filip Chajzer w „Dzień Dobry TVN” zadał mu bardzo trudne pytanie

Robert Lewandowski w Dzień Dobry. Wywiad Filipa Chajzera

Robert Lewandowski swoją popularność i pozycję w polskiej drużynie piłkarskiej budował przez lata. Nic więc dziwnego, że był uważany za jedną z największych nadziei wśród zawodników biorących udział w tegorocznym Mundialu. Ostatecznie musiał pogodzić się z porażką polskiej kadry, która w koszmarnym stylu przegrała dwa pierwsze mecze tracąc tym samym szansę na dalszy awans. Jak RL9 odnalazł się w tej sytuacji? O tym opowiedział w rozmowie z Filipem Chajzerem dla Dzień Dobry TVN.

Przypomnijmy, że po powrocie do kraju Lewandowski od razu spakował walizki i udał się na wakacje do Grecji. Kiedy  zregenerował siły, odważył się głośno skomentować porażkę biało-czerwonych. Pierwszego wywiadu udzielił dla Przeglądu Sportowego. Teraz nadszedł czas na TVN.

Wywiad Filipa Chajzera z Robertem Lewandowskim

Filip Chajzer w wywiadzie z Robertem Lewandowskim poruszył m.in. temat tego, o to co sądzi o fali hejtu, która wylała się na niego i jego rodzinę, a zwłaszcza żonę Anię, na której Instagramie aż roiło się od niesmacznych i obraźliwych komentarzy:

Ania nie jest z reprezentacji, ale jak wiadomo, kibic w tym momencie nie patrzy na nic, tylko swoją frustrację próbuje wyładowywać – przyznał Lewandowski.

W rozmowie nie zabraknie także wątków prywatnych. Dziennikarz zapytał piłkarza co robi w wolnym czasie, a także czy ma pomysł na imię dla drugiego dziecka.

Pójdziemy albo na spacer, albo gdzieś coś, po prostu się przejść, zrobimy zakupy…

Zaraz stop, hej, zrobicie zakupy? – wtrącił się Chajzer.

A kto miałby to zrobić inny? – odpowiedział Lewandowski.

Cała rozmowa w sobotę w Dzień Dobry TVN Wakacje. Poniżej fragment:

Robert Lewandowski przestał się patyczkować. Stanął w obronie swojej rodziny i ostro odpowiedział na okładkę „Newsweeka”

Robert Lewandowski przerwał milczenie w sprawie konfliktów w drużynie! Jego słowa cytują dzisiaj wszyscy!

Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i zaśpiewał wielki przebój! Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

 

 

Artykuł TYLKO U NAS! Robert Lewandowski o Mundialu i zakupach z Anią. Aż trudno uwierzyć, że zdecydował się tyle powiedzieć [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Najgorsze wakacje gwiazd. “Rozstaliśmy się trzy dni przed wakacjami”

Najgorsze wakacje gwiazd. “Rozstaliśmy się trzy dni przed wakacjami”