in

Wycieraczka z napisem do domu i do biura

 

Dla jednych bez znaczenia, dla innych ważny element domu. Dla jednych neutralna, dla innych oryginalna i przykuwająca wzrok. Mowa o wycieraczce, dostępnej na przykład w Carpet For You. Bez wątpienia stanowi ona pierwszy element, z jakim spotykają się goście odwiedzający nasz dom. Producenci niemal prześcigają się tworząc nowe kolory i wzory. Wycieraczka z napisem, z motywem świątecznym czy z kolorowym deseniem. Każda inna i każda jedyna w swoim rodzaju. Jaką wybrać?

Wycieraczka z napisem do domu

Wycieraczka z napisem już od drzwi może witać lub rozbawiać naszych gości. Wszystko zależy od tego, na jaki model się zdecydujemy. W tym celu najlepiej wybrać wycieraczkę z napisem wykonaną z włókna kokosowego, które łatwo można barwić i tym sposobem tworzyć różne desenie. Kokos jest również trwały, odporny na ścieranie i dobrze wchłania brud oraz wodę. Wycieraczka z napisem może zachęcać do wejścia poprzez zdanie „Miło Cię widzieć” lub powitać odwiedzających „Dzień dobry”, „Hello”, „Welcome”. Może mieć również charakter żartobliwy i pytać naszych gości „You again?” lub ich ostrzegać „Zdejmij buty!” bądź „Ani kroku dalej!”. Ciekawą opcją jest również możliwość stworzenia własnego napisu, na przykład „Rezydencja Państwa Kowalskich”.

 

Wycieraczka z napisem do biura

Wycieraczka jest elementem, który wykorzystywany jest nie tylko przed drzwiami wejściowymi do mieszkania, ale również do biura. W bardzo prosty sposób można ten fakt wykorzystać i zrobić z tego nośnik reklamy. Wycieraczka z napisem może stać się bowiem miejscem na logo firmy. Będzie wówczas przyciągała wzrok i wyróżniała się na tle zwykłych wycieraczek. Zapamiętanie przez przypadkowo przechodzącą osobę nazwy lub logotypu na takiej wycieraczce z napisem to droga do sukcesu firmy. Ponadto to znak, że firma dba o najmniejsze szczegóły oraz pewność dla klienta do jakiego biura prowadzą dane drzwi.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Zeberka.pl Co poprawiła w swojej twarzy Kendall Jenner by wyglądać jak obecnie?

Zeberka.pl Co poprawiła w swojej twarzy Kendall Jenner by wyglądać jak obecnie?

Koncert i wielki przebój kinowy w tv. Co jeszcze?

Koncert i wielki przebój kinowy w tv. Co jeszcze?