Zygmunt Chajzer naprawdę to zrobi? Plotki o jego autorskim proszku do prania wreszcie wyjaśnione! „Kontrakty podpisane” [WIDEO]
in

Zygmunt Chajzer naprawdę to zrobi? Plotki o jego autorskim proszku do prania wreszcie wyjaśnione! „Kontrakty podpisane” [WIDEO]

Filip Chajzer dzielnie go wspiera!

Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer żartują z plotek o autorskim proszku

Zygmunt Chajzer po 14 latach przestał reklamować jeden ze znanych proszków, jednak już od września nadal regularnie będzie gościł w naszych telewizorach, jako uczestnik programu Ameryka Express w telewizji TVN. W mediach ostatnio pojawiły się plotki, że powodem zakończenia współpracy z jedną z marek proszków jest fakt, że Zygmunt sam zajmie się produkcją proszku.

W rozmowie z Jastrząb Post jego syn, Filip Chajzer nie ukrywał rozbawienia i żartował ile wlezie:

Proszek nazywa się Boliwar. Podpisaliśmy pierwsze kontrakty, mamy juz nagrany materiał reklamowy, wystartujemy we wrześniu z kampanią, tata w rzece pierze z miejscową ludnością. Faktem jest, że rozpoczęliśmy już nagrania, mamy nagrane materiały reklamowe i najpierw opanujemy Amerykę Południową, potem pójdziemy na Północ, przez Grenlandię i do Europy.

Okazuje się też, że ojciec z synem uważają pranie za świetną rozrywkę!

Zamiast planszówek. Wieczorem siadamy i pierzemy. Można jeszcze puścić pralkę, wszyscy siadają i patrzą jak to się kręci.

Dobry humor nie opuścił Filipa:

Ten program już był, nazywał się Hipnoza, nie wracajmy do tego.

Żarty żartami – bo przecież wszyscy lubimy się pośmiać – ale jak sądzicie? Taki proszek miałby szansę odnieść sukces? Sygnowany nazwiskiem Chajzera, który w „branży pralniczej” jest już legendą, rzeczywiście mógłby wykosić konkurencję!

Organizatorzy festiwalu w Sopocie rozpieszczają Filipa Chajzera jak największą gwiazdę! Oto, co czekało na niego w garderobie

Gwiazdy promują „Ameryka Express”: Agnieszka Woźniak-Starak, Tomasz Karolak, Maciej Musiałowski, Lara Gessler

Stylowa Agnieszka Woźniak-Starak wykosiła wszystkie gwiazdy na konferencji prasowej „Ameryka Express”. Nie można było oderwać od niej wzroku!

Artykuł Zygmunt Chajzer naprawdę to zrobi? Plotki o jego autorskim proszku do prania wreszcie wyjaśnione! „Kontrakty podpisane” [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Ubierz się jak gwiazdy na gali MTV Video Music Awards!

Ubierz się jak gwiazdy na gali MTV Video Music Awards!