Zygmunt Chajzer wyjawił największy sekret „Ameryki Express”! Już wiemy, czy Tomasz Karolak rzucił palenie! [WIDEO]
in

Zygmunt Chajzer wyjawił największy sekret „Ameryki Express”! Już wiemy, czy Tomasz Karolak rzucił palenie! [WIDEO]

Największa tajemnica show runęła w ciągu chwili!

Zygmunt Chajzer o Ameryce Express

Program Ameryka Express okazał się hitem TVN-u, a jedną z ulubionych par widzów jest duet Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem. Chociaż tata dziennikarka Dzień Dobry TVN jest najstarszym uczestnikiem show (64 lata), świetnie radzi sobie z zadaniami powierzonymi przez producentów. Jakie wrażenia towarzyszą mu, gdy ogląda program, i które z par są mu najbliższe?

Jest fajnie. Myśmy mieli świadomość tego, że jest ogromnie dużo materiału i że niewiele tego materiału wejdzie do programu i niektórych rzeczy naprawdę bardzo nam szkoda, bo działo się bardzo wiele. Fantastyczni ludzie, których spotykaliśmy, którzy nam pomagali, dzieciaki, które nam pomagały i też dla nich czasu zabrakło. Filip będzie się starał o tych osobach opowiadać w internacie na swoim kanale, także takie dodatkowe rzeczy będą u Filipa. Nie tylko z jedną [parą]. Na pewno bardzo blisko byliśmy i do tej pory kontakt utrzymujemy z Magdą Steczkowską i Piotrem, jakoś tak się złożyło, że od początku żeśmy się bardzo zbliżyli, trzymaliśmy się tak długo, jak się dało. Tomek Karolak i jego przyjaciel Kuba, też bardzo fajni ludzie, Fit Loversi. Także te znajomości, te kontakty zostały – wyznał Zygmunt w rozmowie z naszą reporterką.

Od początku programu wszyscy zastanawiają się także, czy Tomasz Karolak w końcu rzuci palenie. Nie zgadniecie, co odpowiedział nam Zygmunt:

Nie wiem czy mogę to powiedzieć, ale palił jak smok.

I po tajemnicy! 🙂

Cała rozmowa poniżej:

Druga Renulka wybrana! Pary „Ameryki Express” wskazały najmniej lubianą gwiazdę! Zaskakujący wynik

Tak żyją polscy milionerzy. Agnieszka Woźniak-Starak wyprawiła imprezę w swojej willi! Zobaczcie, jak mieszka

Gwiazdy „Ameryka Express” odpięły wrotki na domówce! Na konferencji było bardzo grzecznie, za to po niej… Oj działo się!

Artykuł Zygmunt Chajzer wyjawił największy sekret „Ameryki Express”! Już wiemy, czy Tomasz Karolak rzucił palenie! [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

Aleksandra i Michał Żebrowscy. Żona będzie pracować w domu

PIJANY Leon Myszkowski dzwoni do Etiopii [WIDEO]

PIJANY Leon Myszkowski dzwoni do Etiopii [WIDEO]